صفر کیلومتر – بازار اینترنتی قزوین

فاصله شما تا فروشگاه های سطح شهر فقط صفر کیلومتر ….. ! صفر کیلومتر یا بازار اینترنتی قزوین ، فروشگاهی اینترنتی است که در شهر قزوین مشغول به فعالیت است و در نظر دارد خرید از مغازه ها و فروشگاه های شهر قزوین را از طریق اینترنت فراهم کند. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با این بازار اینترنتی خواهیم داد:

صفر کیلومتر بازار اینترنتی قزوین

صفر کیلومتر بازار اینترنتی قزوین

فروشگاه اینرنتی برای خرید از مغازه های بازار قزوین

یکی از اهداف اصلی بازار اینترنتی صفر کیلومتر ایجاد فروشگاه اینترنتی برای خرید از بازار قزوین است. شما هر لحظه با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن صفر کیلومتر می توانید به تمام فروشگاه های سطح شهر دسترسی داشته باشید و با یک سرچ ساده  از موجودیت کالای مورد نظر خود در فروشگاه ها مطلع شوید، اجناس را از نظر کیفیت و قیمت با صرف کمترین هزینه و زمان باهم مقایسه کنید و بهترین کالا را انتخاب و اقدام به خرید آنلاین کنید و یا صرفا به ویترین گردی مجازی بپردازید.

 

ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان

صفر کیلومتر یک بازار اینترنتی است که بستری را برای فروشگاه های سنتی سطح شهر فراهم کرده تا بتوانند بدون نیاز به دانش تخصصی و با صرف کمترین هزینه، وارد عرصه ی خدمات آنلاین شوند و با سهولت هر چه بیشتر، فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنند و صاحب یک  فروشگاه اینترنتی شوند که فروشنده های آن مغازه دارها می باشند. تا کنون ساخت فروشگاه اینترنتی در صفر کیلومتر برای عموم فروشندگان رایگان بوده است.