فروشنده شوید:

با توجه به شرایط نابسامان این روزهای شرایط اقتصادی کشور عزیزمان و اوضاع بی ثبات بازار ها، شاهد آن هستیم که هر روزه فروشگاه های بسیاری در سطح شهر قزوین اقدام به تعطیلی می نمایند و یک مغازه در طی مدت زمان کوتاهی چندین بار تغییر شغل می دهد. این شرایط کاری برای صاحبان مشاغل آزاد بسیار زجر آور است و باعث نا امیدی و عدم تمایل به ادامه فعالیت توسط فروشنده می گردد.

صفر کیلومتر با علم به شرایط روز کشور و نابسامانی هایی که در انجام کارها وجود دارد، جهت کمک به این قشر عزیز از مردم و جا انداختن فرهنگ فروش اینترنتی در قزوین، اقدام به ایجاد پلتفرمی کرده تا فروشندگان عزیز سطح شهر قزوین بتوانند بدون نیاز به دانش فنی خاص و یا پرداخت هزینه ای، در کمتر از ۱۵ دقیقه فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنند. فروشندگان پس از ایجاد فروشگاه اینترنتی خود در بستر بازار اینترنتی صفر کیلومتر می توانند با عکس گرفتن از محصولات و ویترین های خود و بارگذاری آنها و مشخصات مربوطه در حساب کاربری شان، خود را بیشتر از گذشته به شهروندان قزوینی بشناسانند و بازدید کنندگان و مشتریان شان را راحت تر از آخرین کالاها و قیمت هایشان مطلع کنند و در دسترس برای فروش اینترنتی بگذارند تا بتوانند با این روش به میزان فروش کالاهای خود ،چه بصورت حضوری و چه به صورت فیزیکی، بی افزایند. به عبارت دیگر، فروشندگان با انجام این کار این امکان را برای مشتریان و بازدید کنندگان قزوینی ایجاد می کنند که فاصله آنها تا ویترین فروشگاه شان، فقط صفر کیلومتر شود.

فروشندگان می بایست برای حفظ و جذب بیشتر مشتریان خود، کالاها، مشخصات و قیمت هایشان را به روز نگه دارند. بدین صورت که می بایست تا جای ممکن در مورد کالایی که در پنل خود ثبت کرده و بصورت اینترنتی به فروش می رسانند، اطلاعات کامل و دقیقی از آن را درج کنند تا خریدار و یا بازدید کننده بداند که دقیقا چه ویژگی ها و مشخصاتی این کالا داشته تا بهتر بتواند به کاربرد های کالایی که از آن دیدن می کند پی ببرد و همین امر، باعث می شود تا بازدید کننده متوجه شود که این فروشنده، انسانی دقیق و قابل اعتماد است و با درج دقیق اطلاعات محصول سعی دارد بع بازدید کننده کمک کند تا بفهمد از آن چیزی که دیدن می کند، چیست. در کنار اپدیت نگه داشتن اطلاعات، قیمت ها نیز باید دقیقا طبق قیمت روز محصول به روز رسانی شوند.

 

نحوه ایجاد فروشگاه اینترنتی:

فروشندگان می بایست ابتدا اقدام به ثبت نام در وبسایت صفر کیلومتر کنند.

پس از انجام ثبت نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور بصورت اس ام اس، وارد پنل کاربری خود شده و با مطالعه دقیق قسمت “آموزش کار با سایت”، اقدام به بارگذاری محصولاتی که قصد فروش اینترنتی شان را دارد مبادرت نماید.

پس از ثبت محصولات و ویترین های مغازه اش، امکان ویرایش آنها برای فروشنده ایجاد شده تا اگر مثلا فلان محصول ثبت شده تغییری در قیمتش ایجاد شد، بتواند به راحتی قیمت جدید را جایگزین قیمت قبلی کند و یا در صورت نیاز، اطلاعات مربوط به محصولاتی که قبلا ثبت شده اند را به روز کند.

در صورت بروز هر گونه مشکلی در روند ثبت نام و یا ثبت محصولات و ویترین ها، فروشندگان عزیز می توانند با شماره تماس هایی که در قسمت “ارتباط با ما” درج شده، با واحد پشتیبانی صفر کیلومتر تماس حاصل فرمایند و با بیان مشکل، در اسرع وقت مورد پیش آمده برطرف شود.